O NAS

RestauracjaKarczma Bida Opole

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzenia restauracji Karczma Bida  w Opolu. Nasz lokal znajduje się 10 km od węzła „Opole – Zachód” autostrady A4 i od samego początku stał się jednym z najbardziej charakterystycznych punktów na mapie okolicy, dlatego na pewno trafią do nas Państwo bez problemu.

Stawiamy sobie za cel, aby wszyscy Goście odwiedzający nasz lokal znaleźli odpowiednie dla siebie potrawy, dlatego z uwagą układaliśmy nasze różnorodne i bogate menu. Zawiera ono dania mięsne, wegetariańskie, porcje dla dzieci oraz specjalne potrawy z kuchni FIT – jeśli interesują Cię restauracje, w których można dobrze zjeść, to z pewnością powinieneś nas odwiedzić.

Wszystkie one przyrządzone są przez naszych doświadczonych kucharzy z najwyższej jakości produktów, naturalnych przypraw i świeżych ziół, aby ich smak oraz aromat zachwycił nawet najbardziej wymagające podniebienie.
Panujące w nim klimat i atmosfera sprawią, że nasze potrawy będą jeszcze smaczniejsze, a spędzony przy nich czas zapadnie Państwu w pamięci na długo. Nasza restauracja Opole Karczma Bida, to lokal stylizowany na góralską chatę, w której zasiada się przy drewnianych stołach i na pięknie rzeźbionych krzesłach. Wyjątkową atmosferę lokalu tworzą dodatkowe detale, wśród których najważniejszy to płonący grill, czego nie posiadają inne restauracje w regionie.

Najlepsza restauracja Opole – oferta:

Nasza restauracja Opole – Karczma Bida, to także miejsce, w którym odbywają się liczne uroczystości rodzinne. Cztery sale o różnej wielkości pozwalają na organizację wesel, przyjęć komunijnych, jubileuszy i innych spotkań w gronie bliskich i znajomych. Posiadamy także duży i piękny ogród z drzewami, krzewami i oczkiem wodnym. Latem ogród ten jest pełen gości, chcących wypoczywać i posilać się w promieniach słońca. Odwiedzającym Karczmę Bida serwujemy unikatowe specjały przyrządzane tylko dla nas. Są to wina o różnej mocy i oryginalna wódka na miodzie – Miodula. Podajemy też wypiekane u nas pieczywo, dlatego wiemy, że jest najlepsze. Nasi kucharze i obsługa robią wszystko, by zadowolić gusty i oczekiwania naszych gości. Robią wszystko, by zechcieli Państwo odwiedzić nas jeszcze raz.

Restauracja Opole Karczma Bida znajduje się w miejscowości Opole, przy drodze krajowej nr 94.

Dojazd

This site is registered on wpml.org as a development site.