O NAS

Karczma Bida w Bolesławiu

Restauracja Karczma Bida w Bolesławiu znajduje się przy drodze krajowej nr 94 Katowice – Kraków niedaleko Olkusza.

W naszej restauracji ugościmy Państwa najlepszymi potrawami nie tylko z kuchni polskiej. Nasze pełne aromatu i smaku dania z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Używamy tylko sprawdzonych produktów o najwyższej jakości, naturalnych przypraw i świeżych ziół, a nad całością czuwają najlepsi kucharze z wieloletnim doświadczeniem.
Mając powyższe na uwadze skomponowaliśmy dla Państwa bogate i zróżnicowane menu, w którym znaleźć można dania mięsne, wegetariańskie, potrawy dla dzieci oraz dietetyczne dania FIT.

Naszych dań mogą Państwo smakować w jednej z czterech, pełnych klimatu sal różnej wielkości. Przy odrobinie dobrej pogody możemy również zaprosić naszych Gości do znajdującego się przy lokalu ogrodu. Piękna zieleń i urocze oczko wodne z pewnością sprawią, że nasze dania będą smakowały jeszcze lepiej i chętnie znów do nas Państwo zawitają.

Restauracja Olkusz – Karczma Bida położona jest w miejscowości Bolesław, przy drodze krajowej nr94, prowadzącej z Katowic do Krakowa.

Dojazd

This site is registered on wpml.org as a development site.