O nas

Restauracja Lublin

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej restauracji Karczma Bida w Bogucinie niedaleko Lublina i skosztowania specjalnie wyselekcjonowanych dań z naszego bogatego menu. Jeśli cenią sobie Państwo wysoką jakość, miłą atmosferę i niepowtarzalny smak to „ Karczma Bida” będzie odpowiednim miejscem.

Potrawy dla Państwa przygotują najlepsi kucharze w oparciu o sprawdzone od wielu lat przepisy przy użyciu najwyższej jakości, naturalnych produktów. Karta dań zawiera różnego rodzaju potrawy z mięs, dania wegetariańskie, przysmaki dla dzieci oraz dietetyczne dania FIT. Dbamy o to, żeby nawet najbardziej wymagający klienci znaleźli u nas odpowiednie dla siebie przysmaki.

Restauracja Karczma Bida niedaleko Lublina oferuje swoim klientom cztery sale restauracyjne, dodatkowo w ciepłe dni można cieszyć się smakiem naszych potraw podawanych w ogrodzie na świeżym powietrzu.
Jesteśmy przekonani, że nasza dbałość o przygotowywanie aromatycznych i pełnych smaku dań oraz klimat restauracji sprawią, że będą Państwo do nas wracać z przyjemnością.

Restauracja Lublin znajduje się w miejscowości Bogucin, przy drodze krajowej nr 12 i 17.